LUMEX KONTAKT

Info i Kontakt

Pošaljite nam upit putem kontakt forme ili nas nazovite na jedan od brojeva telefona

URED I SKLADIŠTE
dr.Franje Tuđmana 39/A, Novaki
10431 Sveta Nedelja
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
Email: lumex@lumex.hr

Pošaljite nam poruku

UPRAVA
Saša Bjegović
Direktor
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
Email. sasa@lumex.hr
Vedran Rubrik Šehić
Direktor
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
Email. vedran@lumex.hr
NABAVA
Goran Plivelić
Voditelj nabave
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
Mob. 091 400 5012
Email. goran@lumex.hr
ADMINISTRACIJA
Ivana Stić Matijašević
Tel. 01 5803 895
01 5803 772
01 5803 599
Fax. 01 5803 999
Mob. 091 4005 058
Email. ivana@lumex.hr
PRODAJA
Tatjana Jurak
Prodajni predstavnik
Središnja Hrvatska
Mob. 091 400 5025
e-mail. tatjana@lumex.hr
Ivan Grdović
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Slavonija
Mob. 091 400 5026
e-mail. ivan@lumex.hr
Marko Pavlin
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Zagreb i sjeverna Hrvatska
Mob. 091 400 5020
e-mail. marko.pavlin@lumex.hr
Jovana Farina
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Istra i Kvarner
Mob. 091 400 5007
e-mail. jovana@lumex.hr
Zoran Okmažić
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Dalmacija
Mob. 091 400 5029
e-mail. zoran@lumex.hr

Lumex trgovina d.o.o.

Sjedište:
Ulica Matije-Petra Katančića 12C 10430 Samobor
Registrirano kod Trgovačkog suda u Zagrebu
MBS:
080873871
OIB:
91711698890
Članovi uprave društva:
Saša Bjegović i Vedran Rubrik Šehić
Poslovni računi:
OTP banka d.d.
HR1424070001100073406
Samoborska banka
HR2124030091121003171
Privredna banka Zagreb
HR8923400091110611476
Scroll to Top