LUMEX KONTAKT

Info i Kontakt

Pošaljite nam upit putem kontakt forme ili nas nazovite na jedan od brojeva telefona

URED I SKLADIŠTE
dr.Franje Tuđmana 39/A, Novaki
10431 Sveta Nedelja
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
lumex@lumex.hr

Pošaljite nam poruku

UPRAVA
Saša Bjegović
Direktor
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
sasa@lumex.hr
Vedran Rubrik Šehić
Direktor
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
vedran@lumex.hr
NABAVA
Goran Plivelić
Voditelj nabave
Tel. 01 5803 895
Fax. 01 5803 999
Mob. 091 400 5012
goran@lumex.hr
ADMINISTRACIJA
Ivana Stić Matijašević
Tel. 01 5803 895
01 5803 599
Fax. 01 5803 999
Mob. 091 4005 058
ivana@lumex.hr
RAČUNOVODSTVO
Valentina Širanović
Voditelj računovodstva
Tel. 01 5803 772
Fax. 01 5803 999
racunovodstvo@lumex.hr
PRODAJA
Marko Pavlin
VODITELJ PRODAJE
Mob. 091 400 5020
marko.pavlin@lumex.hr
Matija Cesnik
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Središnja Hrvatska
Mob. 091 400 5013
matija.cesnik@lumex.hr
Tatjana Jurak
Prodajni predstavnik
Središnja Hrvatska
Mob. 091 400 5025
tatjana@lumex.hr
Matija Vucković
PRODAJNI PREDSTAVNIK
SJEVERNA HRVATSKA
Mob. 099 5399 844
matija.vuckovic@lumex.hr
Ivan Grdović
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Slavonija
Mob. 091 400 5026
ivan@lumex.hr
Jovana Farina
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Istra i Kvarner
Mob. 091 400 5007
jovana@lumex.hr
Zoran Okmažić
PRODAJNI PREDSTAVNIK
Dalmacija
Mob. 091 400 5029
zoran@lumex.hr

Lumex trgovina d.o.o.

Sjedište:
Ulica Matije-Petra Katančića 12C 10430 Samobor
Registrirano kod Trgovačkog suda u Zagrebu
MBS:
080873871
OIB:
91711698890
Članovi uprave društva:
Saša Bjegović i Vedran Rubrik Šehić
Poslovni računi:
OTP banka d.d.
HR1424070001100073406
Samoborska banka
HR2124030091121003171
Privredna banka Zagreb
HR8923400091110611476
Scroll to Top