Ličilački pribor i alati
Kvaliteta na svakom potezu
Preuzmi katalog

O nama

Lumex trgovina d.o.o. hrvatska je tvrtka kojoj je primarna djelatnost veleprodaja ličilačkog i građevinskog alata i pribora. Kistovi, valjci, gleteri, samo su neki od naših najprepoznatljivijih proizvoda u širokom Lumex asortimanu. Osim navedenog, Lumex trgovina ekskluzivni je distributer za profesionalne poljske alate Kubala tools, najvećeg I najinovativnijeg proizvođača građevinskih alata u Europi.
Naš mladi, ali iskusan tim, stvorio je sve prepoznatljiviji brend Lumex koji iz godine u godinu dokazuje svoj standard, kvalitetu i slijedi najnovije trendove i potrebe sve zahtjevnijeg tržišta. Rad s isključivo renomiranim europskim proizvođačima, jamstvo je ujednačene kvalitete proizvoda i kontinuiranih isporuka.

Organiziran prodajni tim, kao i visokofleksibilna logistika omogućuje našim proizvodima da se nalaze na policama u svim dijelovima Hrvatske, s kratkim rokovima isporuke, što našim partnerima omogućava izuzetno jednostavno i ekonomično poslovanje.
Naš uslužan tim, uvijek Vam stoji na raspolaganju, kako bi zajedničko poslovanje učinili što ugodnijim iskustvom.

Asortiman

Preuzmi katalog u pdf formatu
Preuzmi katalog

Kontakti

Uprava

Saša Bjegović, direktor
Tel. + 385 1 5803 772
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. +385 91 8959 311
e-mail. sasa@lumex.hr

Vedran Rubrik Šehić, direktor
Tel. + 385 1 5803 599
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 7813 549
e-mail. vedran@lumex.hr

Goran Plivelić, voditelj nabave
Tel. + 385 1 5803 895
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 4005 012
e-mail. goran@lumex.hr

Ured i skladište
dr.Franje Tuđmana 39/A,
10431 Sveta Nedelja, Novaki
OIB: 91711698890
IBAN: HR8923400091110611476

Prodaja

Tatjana Jurak
Zagreb i središnja Hrvatska
Tel. + 385 1 5803 895
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 4005 025
e-mail. tatjana@lumex.hr

Ivan Grdović
Zagreb i Slavonija
Tel. + 385 1 5803 895
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 4005 026
e-mail. ivan@lumex.hr

Marko Grabar
Istra i Kvarner
Tel. + 385 1 5803 895
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 4005 028
e-mail. marko@lumex.hr

Zoran Okmažić
Dalmacija
Tel. + 385 1 5803 895
Fax. + 385 1 5803 999
Mob. + 385 91 4005 029
e-mail. zoran@lumex.hr

Marko Pavlin
Zagreb i sjeverna Hrvatska
Tel. +385 1 5803 895
Fax. +385 1 5803 999
Mob. +385 91 400 5020
e-mail. marko.pavlin@lumex.hr